Klimatizacie-lg.sk

Novinky

Oficiálny distribútor klimatizačných a chladiarenských technológií HITACHI

Spoločnosť Q - ELEKTRIK Slovakia s.r.o. sa stala oficiálnym distribútorom klimatizačných a chladiarenských technológií svetoznámeho japonského výrobcu HITACHI.

Čítať ďalej...

Tepelné čerpadlo Therma V – ovládání přes Internet

Společnost LG Electronics, ve spolupráci se firmou Tronic Control, vytvořila ovládání tepelného čerpadla přes Internet. Již delší dobu si uživatelé žádají spolehlivé, jednoduché a cenově dostupné zařízení, které by vzdáleně zobrazovalo funkce na ovladači.

Čítať ďalej...

Důležité informace ohledně energetických hodnot

V CENÍKU 2016 došlo k umazání energetických tříd klimatizačních jednotek. Správné info najdete v jednotlivých katalozích LG a CARRIER. Děkujeme za pochopení.

Čítať ďalej...

Camfil

Vnútorný vzduch nie je taký čistý, ako si myslíte. Váš ventilačný systém potrebuje pomoc. Efektívna filtrácia vonkajšieho vzduchu nie je dostatočná, ak je zdroj znečistenia zvnútra. A to je takmer všade - chemikálie, nábytok, čistiace prostriedky a rovnako sám človek. V interiéri je, vďaka dnešnému svetu, mnoho nebezpečných častíc. Ako napríklad: plesne, formaldehyd a rôzne prchavé organické zlúčeniny. Faktom je, že interiér môže byť niekedy aj viac znečistený ako vonkajšie prostredie. Nevyhovujúca kvalita vnútorného vzduchu každý rok spôsobí pracovnú neschopnosť, astmu a alergie. Toto stojí firmy veľa peňazí.
Existuje jednoduché riešenie .

Švédsky výrobca ponúka varianty riešenia, ktoré Vám vieme zabezpečiť.

Tieto výrobky sú tiché, účinné, štýlové a ohľaduplné k životnému prostrediu. Veľmi ľahko sa používajú. Je to "plug and play" riešenie. Za krátku dobu vie odfiltrovať milióny nebezpečných častíc z metra kubického vzduchu. Jedná sa o najlepšiu investíciu, ktorú urobíte pre seba a svojich zamestnancov, pre zlepšenie zdravia, zníženie pracovnej neschopnosti, nákladov na čistenie a údržbu zariadení, aj pracovných PRIESTOR.

Vhodné pre kancelárie, školy, kliniky, nemocnice, telocvične, hotely i pre verejné priestranstvá.

pdfLeták CAMFIL SK816.08 KB

ESF EU Červena podpora Program OPPI