Klimatizacie-lg.sk

Novinky

Oficiálny distribútor klimatizačných a chladiarenských technológií HITACHI

Spoločnosť Q - ELEKTRIK Slovakia s.r.o. sa stala oficiálnym distribútorom klimatizačných a chladiarenských technológií svetoznámeho japonského výrobcu HITACHI.

Čítať ďalej...

Tepelné čerpadlo Therma V – ovládání přes Internet

Společnost LG Electronics, ve spolupráci se firmou Tronic Control, vytvořila ovládání tepelného čerpadla přes Internet. Již delší dobu si uživatelé žádají spolehlivé, jednoduché a cenově dostupné zařízení, které by vzdáleně zobrazovalo funkce na ovladači.

Čítať ďalej...

Důležité informace ohledně energetických hodnot

V CENÍKU 2016 došlo k umazání energetických tříd klimatizačních jednotek. Správné info najdete v jednotlivých katalozích LG a CARRIER. Děkujeme za pochopení.

Čítať ďalej...

Funkcia Chaos Swing - optimálne prúdenie vzduchu

Chaos Swing - systém poudění vzduchu nástěnných klimatizačních jednotek značky LG. Pro příjemnější a chladnější prostředí v klimatizované místnosti.

 

Najpríjemnejšie prúdenie vzduchu pre človeka možno nájsť v prírode. Po nespočetných rozboroch vykonávaných spoločnosťou LG, konkrétne oddelením klimatizačných technológií, bola na modelový rad nástenných klimatizácií aplikovaná vedecká teória chaosu, ktorá účinným spôsobom vytvára svieži, prirodzený vánok. Odborníkov LG vyvinutá technológia postavená na torii chaosu spracováva prúdiaci vzduch riadením uhla a rýchlosti pohybujúcich sa lopatiek ventilátora.

Technológia Chaos Swing minimalizuje teplotné rozdiely medzi jednotlivými vrstvami vzduchu pozdĺž výškového profilu miestnosti, čo vytvára oveľa príjemnejšie a chladnejšie prostredie v klimatizovanej miestnosti.

Funkce Chaos Swing

ESF EU Červena podpora Program OPPI